Дошкільний навчальний заклад

Новини

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоби люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами. Ми робимо свято, щоби послухати дітей та інколи в них повчитися.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини та дитячого садка подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

У четвер 28 травня в нашому дитячому садку відбулося свято для дітей!!! У програмі були різні змагання для малят, вірші, пісні, танці, а також багато позитивних емоцій!!!

Шановна, Марія Михайлівна!!!

Ваш ювілей - не тільки ваше свято,
Радіють ваші рідні й друзі теж.
Хай Бог пошле іще років багато,
Здоров’я, щастя, радості без меж!
Нехай добром наповнюється хата,
Достатком, щирістю і сонячним теплом.
Хай буде вірних друзів в ній багато,
Прихильна доля огорта крилом.
А весни будуть світлі, легкокрилі,
Не буде втоми лагідним рукам.
Нехай здійсниться те, що не збулося
І добре серце не підкориться рокам.

З повагою колектив дошкільного навчального закладу!!!

Нещодавно,напередодні дня Святого Миколая,у нас відбулася радісна подія-відкриття оновленого після капітального ремонту за сучасними вимогами дитячого садочка.В урочистому відкритті взяли участь голова обласної ради В.Чубірко,голова бюджетної комісії В.Адам,т.в.голови райдержадміністрації В.Симканинець,в.о.головирай.радиП.Добромільський,головний спеціаліст відділу освіти Г.А.Фулитко,та сільський голова А.В.Худа.Це свято стало можливим завдяки голові обласної ради І.І.Балоги та депутата обл.ради від даного округу М.М.Хохлова.Саме за їх сприяння наш заклад потрапив у інвестиційний проект за програмою співпраці краю Височіна Чеської Республіки.Але на цьому дива не закінчились.Чудотворець Миколай прислав нашій малечі іще один чималий подарунок-це набори столиків та стільчиків для всіх вікових груп,навчальні дошки,60 матрасів для дитячих ліжечок, комплекти постільної білизни,рушники.А кажуть,що чудес не буває.Бувають...треба тільки у них повірити.                          Зав.ДНЗ.М.М.Гобона.

До 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

"Уклін тобі, Тарасе!"

У нашому дошкільному закладі відбувся показ гри-драматизації
"Вовк і семеро козенят"
Актори - діти старшої групи "Дзвіночок"
Музичний керівник - Палінчак Мирослава Юріївна
Вихователі - Вашкеба А.В. , Худа О.Й. та  Криванич М.Ю.